Chalupa Pod Studánkou vás zve k odpočinku

Ceník

 

 

Chalupa je k pronájmu jako jeden celek.. Ubytovací kapacita je 1 až 15 osob. Možnost přistýlky po předchozí domluvě. Délka pobytu je standartně týdenní s nástupem v sobotu po 15. hodině a odjezdem následující sobotu do 10 hodin.. Dle dohody je možné přizpůsobit délku pobytu i jinak.

 

 

Pronájem chalupy:   HLAVNÍ SEZÓNA   4490.- chalupa / noc

       

SILVESTROVSKÝ POBYT NA HORÁCH.

PŘIJEĎTE STRÁVIT KRÁSNÉHO SILVESTRA S VENKOVNÍ VÍŘIVKOU, ŠAMPAŇSKÝM, GRILOVÁNÍM A OSLAVTE TAK PŘÍCHOD NOVÉHO ROKU S PŘÁTELI.

Zveme Vás také na JARNÍ PRÁZDNINY 2018.

 

Zimní sezóna nabízí spousty běžeckých tratí, sjezdovka je od chalupy vzdálena cca 400m. Ski areál Petříkovice nabízí 2 sjezdovky, noční lyžování, umělé zasněžování, lyžařskou školu pro děti, občerstvení. Nedaleko je také lyžařský areál Mladé Buky, Žacléř Prkenný důl atd.... Součástí chalupy je celoroční venkovní Spa vířivka. Není nad to sedět v teplé vodě, všude kolem vás plno sněhu, a nechat se po lyžování opečovávat a uvolnit si unavené svaly vířivou koupelí. Možnost grilování i v zimě v přilehlé rotundě. Silvestra tak můžete oslavit se Šampaňským ale netradičně třeba i grilováním kýty, kuřat, nebo masa na rožni. 

JARNÍ PRÁZDNINY:

SUPER CENA PŘI OBSAZENÍ PLNÉ KAPACITY CHALUPY 15TI OSOBAMI. CENA UBYTOVÁNÍ ZA OSOBU POUZE 300KČ/NOC.

V zimních měsících možnost využití sjezdovky cca 500m od chalupy. Noční lyžování, dětský vlek, půjčovna lyží.

Přijeďte strávit s dětmi krásné chvíle na naši chalupu. Kousek od chalupy je koupaliště s dětským hřištěm pro dokonalé vyžití Vašich dětí ale samozřejmě i Vašeho odpočinku. Nebo přímo součástí chalupy je venkovní vířivá vana, kterou je možnost využívat celoročně. Možnost výletů po okolí, např. Adršpachsko  - Teplické skály, ZOO ve Dvoře Králové, Bunkry okolo Náchoda, atd.....Při nepříznivém počasí možnost zabavení dětí v herně která je součástí chalupy. Těšíme se na Vaši návštěvu.

                                                                                                 průměrná cena na osobu 250Kč/noc  až 300kč/noc  (dle sezóny a počtu osob)

 

 

          

 

 CHALUPA PRONÁJEM VÍKEND 9000,-  PÁTEK AŽ NEDĚLE

SILVESTR 2017/2018 VOLNO
800Kč - 6000Kč osoba/noc
Při počtu 15 osob vás vyjde od 800Kč/noc/osoba. Minimální délka pobytu 3 noci. Cena se odvíjí od počtu osob a délky pobytu. Uvedené ceny jsou za osobu na jednu noc.

 

Vytápění chalupy je zajištěno elektrokotlem.

V ceně je zahrnuto : povlečení, ručníky, wifi, parkování přímo u chalupy, využívání grilovací rotundy.

Cena nezahrnuje : spotřeba el. energie, dřevo na gril v rotundě  a do krbu v domě, poplatek obci, při použití vířivky jednorázový poplatek 1000 Kč, vratnou kauci   

Mazlíčci povoleni po dohodě

 

Závěrečný úklid  800 Kč- není zahrnut v ceně za pronájem.

Kontakt

Chalupa Pod Studánkou

chalupapodstudankou@seznam.cz

Chvaleč - Petříkovice 14, 54101 okres Trutnov

Zimmermann Otto +420774488179

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode