Chalupa Pod Studánkou vás zve k odpočinku

o nás

LETNÍ PRÁZDNINY.

 PŘIJEDTĚ SI ODPOČINOUT S DĚTMI NA NAŠI CHALUPU. MÁME VOLNÉ TERMÍNY. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.

Rádi vás přivítáme na krásně zařízené chalupě v Krkonoších. Chalupa se nachází v podkrkonoší cca 6km od Trutnova v obci Petříkovice, směrem na Adršpachské a Teplické skály. V letním období je 300 m od chalupy místní koupaliště, s dětským hřištěm a restaurací.

LETNÍ PRÁZDNINY:

SUPER CENA PŘI OBSAZENÍ PLNÉ KAPACITY CHALUPY 15TI OSOBAMI. CENA UBYTOVÁNÍ ZA OSOBU POUZE 300KČ/NOC.

Zveme Vás na krásně prožitou letní dovolenou.
Grilování, odpočinek, výlety po okolí, to vše u nás najdete.

Zimní sezóna nabízí spousty běžeckých tratí, sjezdovka je od chalupy vzdálena cca 400m. Ski areál Petříkovice nabízí 2 sjezdovky, noční lyžování, umělé zasněžování, lyžařskou školu pro děti, občerstvení. Nedaleko je také lyžařský areál Mladé Buky, Žacléř Prkenný důl atd.... Součástí chalupy je celoroční venkovní Spa vířivka. Není nad to sedět v teplé vodě, všude kolem vás plno sněhu, a nechat se po lyžování opečovávat a uvolnit si unavené svaly vířivou koupelí. Možnost grilování i v zimě v přilehlé rotundě. Silvestra tak můžete oslavit se Šampaňským ale netradičně třeba i grilováním kýty, kuřat, nebo masa na rožni.

. V zimě je zde spousta běžeckých tratí, sjezdovka je od chalupy vzdálena cca 700m. Ski areál Petříkovice  https://www.skipetrikovice.cz/ nabízí 2 sjezdovky, noční lyžování, umělé zasněžování, lyžařskou školu pro děti, občerstvení. Nedaleko je také lyžařský areál Mladé Buky, Žacléř Prkenný důl atd.... 

Po celý rok je možnost využívání venkovní vířivé vany, kde si teplotu upravíte tak, že i v mrazech se budete moct koupat venku.

Chalupa nabízí ubytování pro 1 až 15 osob.Po dohodě možnost přistýlky

Velkou předností naší chalupy je prostorná grilovací rotunda pro 16 lidí kde se dá i v zimě krásně grilovat, opékat kýta, nebo třeba jenom párky nad ohněm. (viz fotogalerie). Hned vedle rotundy se nachází vířivá vana tzv. Arteské lázně.

Chalupa Pod Studánkou je nově k pronajmutí od 1.11.2014.Těšíme se na všechny návštěvníky a věříme že se k nám budete rádi vracet.

Kontakt

Chalupa Pod Studánkou

chalupapodstudankou@seznam.cz

Chvaleč - Petříkovice 14, 54101 okres Trutnov

Zimmermann Otto +420774488179

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode